web analytics
x
e l a z ı ğ T S O

Duyurular:

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı UNDP Hibe Desteği Çağrısı...

Detaylar

E-Ticarette Uzmanlık Eğitimi...

Awesome Image

ETSOKART Projesi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak, 2022-2026 hizmet dönemimizde söz verdiğimiz gibi ilimizin ekonomisine can suyu verecek, şehrimizin ticari hayatını canlandırmaya ve üyelerimize katma değer sağlayacak projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. En önemli projelerimizden biri olarak gördüğümüz ETSOKART Projesi ile, Üyelerimizin ve tüm yerel esnaflarımızın, OSB Bölgemizde faaliyet gösteren sanayicilerimizin birbirileri arasındaki tüm ticari mal ve hizmet alımlarında kullanılmak üzere, üye firmalara yönelik avantajlı koşullar, puan, taksit ve indirimler sunacak banka anlaşmalı ETSOKART ile yerel esnaf ve sanayicilerimizin birbirinden alışveriş yapmasına ivme kazandırılarak ilimizdeki lokal alış-verişin hacmini arttırmayı amaçlamaktayız.

İlimizde iş birliği, güç birliği ve el birliğiyle oluşturduğumuz ortak aklı farklı alanlara taşımayı ve birliğimizden gelen kuvveti kullanmayı hedefleyen ilk adım olarak gördüğümüz ETSOKART projesi ile üyelerimize somut faydalar sunacağımızı temenni ediyoruz.

ETSOKART Projemizin bir diğer ayağında ise; sadece şirketlerin, esnaflarımızın değil, benzer sistemle şehrimizin tüm fertlerinin kullanabileceği, anlaşmalı üye firma ve esnafla yapılacak alışverişlerde avantaj – özel indirim sunan ETSO Avantaj Kart versiyonuyla şehrimizin ticari hayatını canlandırılarak, üyelerimize ve şehrimizin sakinlerine katma değer sağlanacaktır.

ETSOKART, şehrimizdeki tüm işletmelerin de katılımı ve desteği ile, ilimizin ekonomisine can suyu katacak ve alanında örnek teşkil ederek büyük bir başarı hikayesine dönüşecektir.

İdris Alan

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı