Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ELAZIĞ TSO’DA MOTİVASYON VE İLETİŞİM EĞİTİMİ

 

Kişisel Gelişim Uzmanı Atakan Yıldız Elazığ TSO Personellerine etkili iletişim ve motivasyon eğitimi verdi. Eğitim ile ilgili değerlendirmelerde bulunan oda personelleri eğitimin çok keyifli ve bir o kadarda verimli geçtiğini dile getirdiler.

 

Elazığ TSO Personelinden Yoğun İlgi…

Elazığ TSO personelinin küresel iş dünyasının hızla değişen dinamiklerine ve çalışma hayatındaki yeniliklere entegre olarak çalışabilmesi için kişisel gelişim uzmanı Atakan Yıldız tarafından eğitim verildi.

Elazığ TSO binasında gerçekleşen eğitim ile Elazığ TSO personelinin iletişim yeteneklerinin gelişmesi ve Oda personelinin iş motivasyonlarının artırılması hedeflendi. Yaklaşık iki saat süren eğitimde  Elazığ TSO personelleri Atakan Yıldız’dan etkili yöneticilik ve liderlik konularında eğitim aldı.  Eğitim ile ilgili değerlendirmelerde bulunan TSO çalışanları kişisel gelişim uzmanı Atakan Yıldız tarafından verilen eğitimin kendileri açısından çok keyifli ve olumlu geçtiğini dile getirerek yararlı geçtiğini ifade ettiler.

 

Bu Tür Eğitimler Her Geçen Gün Önem Kazanıyor…

Eğitmen Atakan Yıldız’da yaptığı değerlendirmede, “Motivasyonu yüksek hızlı karar alabilen ve çağın yeniliklerine ayak uyduran personellerle yürütülen faaliyetlerin, sektöre ve kuruma olan pozitif etkileri düşünüldüğünde gerek özel gerekse kamu sektöründe verilecek iletişim ve davranış eğitimleri her geçen gün önem kazanıyor.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak, kurum personeline yönelik; kurumsal iletişim, kurum içi verimlilik teknikleri, hızlı karar alma ve sonuç odaklı davranış eğitimleri ile üyelere verilecek hizmetin modern çağın gereklerine uygun, hızlı ve doğru bir şekilde yerine getirilebilmesi amacıyla personellere yönelik olarak bu eğitim verildi. Elazığ TSO personellerinin yeniliklere açık ve eğitimin önemini kavramış nitelikli bir gurup olması eğitimin verimliliği açısından bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir. İnşallah önümüzdeki süreç içerisinde bu ve benzeri eğitimlerimize kurum içinde devam edeceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

 

Bu haber 212 defa okundu.
Ekleme Tarihi :30.10.2018 11:09:47
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.