Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

Elazığ Bir İlke Daha imza Atıyor

İlimiz bir ilke daha imza atarak  16-18 Kasım 2018 tarihleri arasında 1.Elazığ İş ve İstihdam Fuarı düzenleyecek. Firmaların sektörel verilere ulaşılabilirliğini arttırmak, istihdamı kolaylaştırmak, iş verenlere kalifiye eleman temininde yardımcı olmak ve gençlerin iş hayatında daha aktif olarak yer almasını sağlamak için düzenlenecek fuar ilimiz için bir ilk olacak. 

İşsizler ve Nitelikli Personel Arayan İşletmeler İçin Önemli Bir Fırsat

Elazığ Belediyesi, İş-Kur ve Gelecek Fuarcılık tarafından organize edilen, Elazığ TSO ve çeşitli kurumlarca desteklenen 1. Elazığ İş ve İstihdam Fuarı  üretici firmalar  ile tüketicileri buluşturacak.  Amaçlarından biri de istihdamı kolaylaştırmak olan fuar, iş arayanlar ile iş verenleri buluşturacağı gibi firmaların sektörel verilere ulaşılabilirliğini de arttıracak.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, fuarı çok önemsediklerini belirterek, “Ülkemizin ve ilimizin en önemli sorunlarının başında gelen işsizlik ve buna bağlı olarak kalifiye eleman sorunu ile iş arayanların meslek sahibi olamayışı hususu bugün birinci önceliğimizi oluşturuyor. Odamızın talebi ve TOBB’nin fuarlar listesine almış olduğu Elazığ İş ve İstihdam Fuarı işte bu anlamda büyük önem taşıyor. Biz MEGİP Projesi ile bu sorunu çözme noktasında çalışma başlattığımız bir dönmede bu fuar hem işletmelerimiz hem de iş arayanlar açısından önemli bir fırsat olacaktır. Ben bu nedenle firmalarımızın fuarda yer almalarını önemsiyorum” dedi.   

Fuar kapsamında çalışma hayatı, rehberlik, liderlik, girişimcilik ve iletişim alanında profesyonel olan isimler  firmaları ve katılımcıları bilgilendirilecek. Turizmden, ticarete, ticaretten, sanayi sektörüne kadar alanlarında lider olan bir çok firmanın stant kuracağı fuar ile ilgi bilgi almak ve stant kiralamak isteyen firmalarımız fuar genel direktörü  Güngör Bahçacı’ya 0535 712 2319 ve 0424 212 3040  numaralı iletişim hatlarından  ulaşabilirler.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 416 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.10.2018 14:25:20
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.