Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 İstanbul sel oldu Yenikapı’ya aktı 

4-7 Ekim tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Fuar ve Etkinlik Alanı’nda düzenlenen ve yoğun bir ilgi gören  ‘Elazığ Günleri’  İstanbul’da yaşayan vatandaşların adeta akınına uğradı…

Yenikapı Fuar ve Etkinlik Alanı’nda düzenlenen Elazığ Günleri İstanbul’da yaşayan hemşerilerimizin memleket özlemini gidermesini sağladığı gibi İstanbul’da yaşayan vatandaşların da Elazığ’ı yakından tanımasına vesile oldu. İstanbul’da yaşayan vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Elazığ Günleri ile ilgili olarak değerlendirmede bulunan hemşerilerimiz Elazığ Günleri sayesinde memleket özlemlerini dindirdikleri belirttiler. Bir çok ilin Yenikapı’da tanıtım günleri düzenlediğini ancak hiçbir ilin Elazığ kadar ilgi görmediğini dile getiren hemşerilerimiz, “İstanbul sel oldu, Yenikapı’ya aktı. Bu tablo bizi gururlandırdı.” dediler.

ESNAFLAR ELAZIĞ TSO’YA TEŞEKKÜR ETTİLER

Elazığ Günleri kapsamında etkinlik alanında stant açan esnaflar ise yaptıkları değerlendirmede beklentilerinin üstünde bir ilgi gördüklerini vurgulayarak İstanbul’da yaşayan vatandaşların Elazığ’a hayran kaldığını belirttiler. Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nın hem stantlar kurulurken hem de stantlar kurulduktan sonra  kendilerine ciddi destekler verdiğini dile getiren esnaflar, vermiş olduğu desteklerden dolayı Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (Elazığ TSO) Başkanı Asilhan Arslan’a ve yönetim  kurulu üyelerine teşekkür ettiler.     

 

“YOĞUN İLGİ BİZİ MUTLU ETTİ”

Elazığ Günleri ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan ise yaptığı değerlendirmede Elazığ’ı dünyanın en önemli ticari merkezlerinden biri olan İstanbul’da temsil ettiklerini vurguladı. Elazığ’ın İstanbul’da yoğun bir ilgi görmesinin kendilerini mutlu ettiğini dile getiren Arslan, “Oda olarak yöresel ürünlerimizin ilimize yakışır düzeyde olması noktasında çok sayıda firmamıza destek sağlayarak ambalaj sorunlarını çözdük. Standımızda başta vatandaşlarımız  olmak üzere, çok sayıda yatırımcıyı, ülkemizin önde gelen siyasetçilerini ve bürokratlarını ağırladık. Standımızda Odamızın da iştiraki olan Elazığ 2. OSB ve Elazığ İŞGEM için oluşturduğumuz masalarımızla ilimizin yatırımcılar açısından sağladığı imkanları tanıtma fırsatı yakaladık.  Hazırlamış olduğumuz yayınla ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik yapısı ve yayınlanan istatistiki bilgileri paylaşarak ilimizin her yönü ile kalıcı bir şekilde tanıtılmasına katkı sağladık. Yine tüm ziyaretçilere dağıtmış olduğumuz hediye kitleriyle ilimiz tanıtımına katkı sağlamaya gayret gösterdik.

Bununla birlikte ilimizin yöresel ürünlerini satmak için stant açan esnaflarımızın İstanbul’da yaşayan vatandaşlardan yoğun ilgi görmesi de bizleri son derece mutlu etmiştir.  

Elazığ Günleri ile ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine katkı sağlayacak gelişmelerin ilk adımlarının atıldığına inanıyorum.  İstanbul’da yaşayan vatandaşlarımızın yoğun ilgisine mazhar olduğumuz Elazığ Günleri’nin düzenlenmesinde emeği geçenlere ve bu organizasyona katılan üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 261 defa okundu.
Ekleme Tarihi :9.10.2018 10:52:14
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.