Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
ELAZİZ KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ YÖNETİMİNDEN BAŞKAN ARSLAN’A NEZAKET ZİYARETİ

Yeni inşa edilecek olan Elaziz Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mahsum Oğuzhan, Başkan Yardımcısı Fuat Cihangiroğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan’ı ziyaret etti. Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mahsum Oğuzhan ziyaretleri ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan’a sitenin kurulması noktasında verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

BAŞKAN ARSLAN ÖNEMLİ DESTEKLER VERDİ…

Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan’ı ziyaret eden Elaziz Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mahsum Oğuzhan Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan’ın sitenin kurulması noktasında çok önemli bir duyarlılık gösterdiğini ve kendilerine her türlü desteği verdiğini ifade ederek  başkan Arslan’a teşekkür etmek için ziyaret ettiklerini  belirtti.  Ziyaret sırasında site ile ilgili olarak da değerlendirmelerde bulunduklarını kaydeden Oğuzhan, önümüzdeki günlerde Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan’ın vermiş olduğu desteklerle site ile alakalı olarak atılması gereken adımları atacaklarını belirtti. Oğuzhan değerlendirmesinde “Başkanımıza kooperatifimize karşı göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı hem kooperatifim ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum. Ziyaret sırasında  site ile alakalı çok verimli istişarelerde de bulunduk. Önümüzdeki günlerde başkanımızla yine bir araya gelerek, sitenin kurulması noktasında ilk adımlarımızı atacağız” dedi.

SEKTÖREL SANAYİ SİTELERİNE İHTAYAÇ VAR…

Elazığ TSO başkanı Asilhan Arslan ise ziyaret ile ilgili olarak yaptığı değerlendirme Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Mahsum Oğuzhan ve yönetim kurulu üyelerine gerçekleştirmiş oldukları nezaket ziyareti dolayısıyla  teşekkür ederek vermiş oldukları desteğin devam edeceğini ifade etti. Arslan değerlendirmesinde, “İlimizin bulunduğu bölgede tarihi süreç içerisinde hep bölgesel bir konumu olmuştur. Bu yapısının devam etmesi için özellikle sektörel sanayi sitelerine ihtiyaç olduğunu görmekteyiz. Sektörde yer alan üyelerimizle yaptığımız toplantılarda Mobilya Üreticileri, Mobilya Satış Mağazaları, Gıdacılar, İnşaat Malzemecileri, Mermer İşlemecileri gibi sektörel sanayi sitelerine acil ihtiyaç olduğunu gördük. İnşallah Elaziz Küçük Sanayi Sitesi bu anlamda ilimiz için önemli bir altyapı olarak üretimin ve ekonominin bir parçası olacaktır. Biz Oda olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da elimizden gelen desteği sağlayamaya inşallah devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 246 defa okundu.
Ekleme Tarihi :2.10.2018 16:11:15
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.