Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ARSLAN’IN ZİYARETİ MOBİLYACILARI MUTLU ETTİ

Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan sektör temsilcileriyle birlikte mobilyacıları ziyaret etti. Elazığ TSO Başkanı Arslan ve sektör temsilcilerinin kendilerini ziyaretlerinden dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını dile getiren esnaflar, sorun ve beklentilerini dile getirme imkanı buldukları için teşekkür ettiler.  

ZİYARETLERİMİZ DEVAM EDECEK…

Üye ve esnaf ziyaretlerine devam eden Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan’ın son durağı Mobilyacılar oldu.  Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, sektör temsilcileri ile birlikte mobilya satış mağazalarını ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Sektörlerinde yaşanan sorunlar ve sektörlerinin ihtiyaçları ile ilgili olarak bilgiler veren işletme temsilcileri Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan ve beraberindeki heyete ilgilerinden dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek, Başkan Arslan’a teşekkür ettiler.      

 

ESNAFLARIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ…

Sektör temsilcileri ile birlikte gerçekleştirdikleri istişare ziyaretleri sonrasında değerlendirmelerde bulunan Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan “İlimiz ekonomisine çok ciddi katkılar sunan mobilyacı esnaflarımızla bir araya geldik. Mobilyacı esnaflarımız ile sektörel sorunları  ve talepleriyle ilgili olarak istişarelerde bulunduk.  Mobilya sektöründe neler yapabileceğimiz hususunda değerlendirmelerde bulunduk.  Önümüzdeki günlerde  hem mobilya sektörünün  hem de diğer sektörlerimizin  ticaret hacimlerini  daha da geliştirme adına elimizden geleni yapma noktasında bu ziyaretleri önemsiyoruz. Mobilya sektöründe Elazığ bölgede belki de en önde gelen illerin başında geliyor. Gerek imalat ve gerekse bilinen markaların bölge temsilciliklerinin ilimizde olması Elazığ’ı mobilya sektöründe bir adım öne çıkarıyor. Bu sektörün çok daha kurumsal bir altyapıya kavuşması noktasında çalışmalarımız ve girişilmelerimiz devam ediyor.  Bu vesileyle ciddi bir emek ortaya koyarak ilimize hizmet eden mobilyacılarımıza ve tüm esnaflarımıza bol kazançlar diliyorum. Esnaf ziyaretlerimizi önümüzdeki günler daha da artırarak devam ettireceğiz. Oda olarak  sürekli bir şekilde esnaflarımızın ve sanayicilerimizin  yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.      

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 223 defa okundu.
Ekleme Tarihi :2.10.2018 15:36:19
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.