Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ GÜNLERİNDE BULUŞALIM

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, 4-7 Ekim tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Fuar ve Etkinlik alanında düzenlenecek ‘Elazığ Günleri’ nin, ilimiz için önemli bir fırsat olduğunu ifade ederek, tüm hemşerilerimizi ve  halkımızı davet etti.

ELAZIĞ TSO OLARAK HAZIRLIKLARIMIZ TAMAM

Elazığ Günleri’nde, şehrimizin yatırım imkanları, devlet destekleri, tarihi mekânları, doğal güzellikleri, kültürel değerleri, musikisi ve yöresel lezzetlerinin tanıtımı ve sunumun yapılacağını belirten Arslan, Elazığ TSO olarak çok önemli hazırlıklar yaptıklarını söyledi.

Arslan değerlendirmesinde, “Dünyanın ve ülkemizin en önemli ticaret merkezlerinden biri olan İstanbul gibi metropolitan bir şehirde tabiri caizse görücüye çıkıyoruz. İlimizin her yönü ile çok iyi tanıtılması ve ifade edilmesi noktasında Sayın Valimizin başkanlığında yapılan toplantılarda önceki yıllarda yapılan etkinlikler dikkate alınarak özellikle yöresel mutfağımızın en iyi şekilde temsil edilmesi değerlendirilmiştir. Oda olarak biz, öncelikle yöresel ürünlerimizin ilimize yakışır düzeyde olması noktasında çok sayıda firmamıza destek sağlayarak ambalaj sorunlarını çözdük. Bununla birlikte, Elazığ TSO Standımızı en iyi şekilde dizayn ederek ilimizi en iyi şekilde temsil edecek çalışmaları tamamladık. Standımızı ziyaret edecek vatandaşlar başta olmak üzere, yatırımcılar ve profesyoneller içinde önemli hazırlıklar yaptık. Yönetim Kurulumuz, Meclisimiz ve fuarlar konusunda deneyimli personellerimizle ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Standımızda ayrıca Odamızın da iştiraki olan Elazığ 2. OSB ile Elazığ İŞGEM için de masa oluşturarak bu iki kurumunda yatarımlar açısından sağladığı imkanları tanıtacağız. 4 gün sürecek olan Tanıtım Günleri inanıyorum ki, amacına uygun şekilde ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine katkı sağlayacak bir organizasyon olacaktır. Ben şimdiden tüm emeği geçenlere ve bu organizasyona katılan üyelerimize teşekkür ediyor, hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 192 defa okundu.
Ekleme Tarihi :2.10.2018 13:43:30
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.