Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ TSO İLE PUSULA ARASINDA ÖNEMLİ İMZA

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Pusula Kurs Merkezi arasında imzalanan protokol ile Elazığ TSO üyeleri ve yakınları bir çok eğitim olanağından %25 oranında indirimli olarak yararlanacak.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ve yakınlarının Pusula Kurs Merkezi tarafından sunulan eğitimlerden  %25 oranında indirimli olarak yararlanmasını sağlayan protokolün imzaları atıldı. Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan’ın makamımda yapılan imza töreni sonrasında açıklamalarda bulunan Pusula Kurs Merkezi Kurucu Müdürü Oktay Özdemir , “Elazığ TSO ile kurumumuz arasında imzalanan protokol ile ETSO üyeleri, kurumuzun sunduğu ALES, DGS, KPSS, ilkokul ve ortaokul programlarından %25 oranında indirimli olarak yararlanacaklardır. İlimizin en önemli kurumlarından biri olan Elazığ TSO ile işbirliği ve indirim protokolü imzalamaktan büyük bir mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum.” dedi.

Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan ise imza törenin ardından yaptığı değerlendirmede Pusula Kurs Merkezi ile gerçekleştirmiş oldukları protokolün üyelerine ciddi bir katkı sunacağını ifade ederek yapılan protokolün hayırlı olmasını diledi.  Arslan, Oda üyelerine yönelik bu tür protokollerin bundan sonraki süreçte eğitim, sağlık, konaklama başta olmak üzere bir alanda devam edeceğini söyledi.    

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 197 defa okundu.
Ekleme Tarihi :26.9.2018 15:01:14
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.