Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 BAŞKAN ARSLAN AŞURE GÜNÜ ETKİNLİĞİNE KATILDI

Merkez Yıldız Bağları Mahallesinde bulunan ve yenilen Elazığ Cem ve Kültür Vakfı, düzenlenen açılış töreninin ardından hizmete girdi. Açılışa katılan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ve protokol üyeleri ile vatandaşlara aşure ikramı da yapıldı.

Açılışa Yoğun İlgi…

Duaların edildiği açılışta, vatandaşa aşure dağıtıldı. Açılışa Vali Çetin Oktay Kaldırım, CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 8.Kolordu Komutanı Korgeneral Osman Erbaş, FÜ Rektörü Prof. Dr. Kudbettin Demirdağ, İl Emniyet Müdürü Doğan Cangül, Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Törende bir konuşma yapan Vali Kaldırım, “Hz. Peygamberin Hz. Ali’ye 3 şeyi emanet ettiğini belirten Vali Çetin Oktay Kaldırım, “İlk olarak kendisi Medine’ye hicret ederken canını çocuk yaşta olan Hz. Ali’ye emanet etmiştir. Onu yatağına yatırmıştır. O yüzden Hz. Ali kahramanlığın şahıdır. Hz. Fatıma anamızı ona emanet etmiştir. Dolayısıyla soyunu emanet etmiştir. Son olarak da ilmin kapısı olarak velayet makamını emanet etmiştir” dedi. 

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’da birlik ve beraberliğimizin en güzel göstergesi olan Aşure gibi özel günlerde katılarak vatandaşlarla birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

 

Bu haber 193 defa okundu.
Ekleme Tarihi :24.9.2018 14:09:03
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.