Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

Arslan Kabineyi Kutlayarak Başarı Temennisinde Bulundu...

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan ARSLAN Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk oluşturulan kabinesini kutlayarak başarı dileklerinde bulundu.

 

Arslan yaptığı değerlendirmede "Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü liderliğinde iş dünyası kökenli ve icracı isimlerden oluşan yeni hükümetimizle büyük Türkiye'nin inşası başlayacaktır. Milletin iradesiyle kabul edilen Cumhurbaşkanlığı yönetim sisteminin fiilen başlaması ülkemizdeki istikrarı ve güveni daha da güçlendirecektir.

 

Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından açıklanan yeni kabinede, icracı isimlerin yer almasının yanısıra camiamızdan TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcımız Sn.Ruhsar Pekcan'ın Ticaret Bakanı olarak görev alması bizleri ayrıca gururlandırmıştır.

Tarihten gelen devlet geleneğimizin ışığı altında yeni yönetim biçimimizin hukuksal alt yapısının sağlam temellerle oluşturulması ve inşası, devletimizi nice 1000 yıllara taşımamızın en güçlü vesilesi olacaktır.  İş Dünyamız olarak Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında kurulan yeni hükümetimizi kutluyor, tüm bakanlarımıza görevlerinde başarılar diliyoruz."

 

 

 

Bu haber 166 defa okundu.
Ekleme Tarihi :10.7.2018 11:16:58
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.