Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 HİSARCIKLIOĞLU: ELAZIĞ’IN MÜTHİŞ BİR POTANSİYELİ VAR 

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Elazığ Ticaret ve Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ve yönetim kurulunu ziyaret etti. ​Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Hisarcıklıoğlu, Elazığ’da müthiş bir potansiyel olduğunu belirterek, “Elimizin altında çalışkan insanlarımız var. Eğer bunları iyi motive eder ve yol gösterebilirsek Elazığ ve Türkiye kazanır” dedi. 

 

Başkan Arslan Elazığ’a Değer Katacaktır…

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Elazığ TSO Başkanı Asilhan Arslan, Elazığ TSO Meclis Başkanı Ahmet Yaşar, Elazığ TSO Meclis ve Yönetim Kurulu ile Meslek Komitesi Üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette bir değerlendirmede bulunan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ile tüm yönetim organlarına başarılar diledi.

Türkiye’nin en demokratik kurumlarından bir tanesinin  TOBB ve buna bağlı Odalar  olduğunu vurgulayan Hisarcıklıoğlu, “Tabandan seçiliyor ve en üste kadar çıkıyorsunuz. Bu işi de hep birlikte yaşadınız. Demokrasinin en çok işlediği kurum,  buralardır. TSO makamları alma değil, verme makamlarıdır. 4 yıl boyunca Elazığ’a ilave ne katabiliriz ve nasıl zenginleştirebiliriz diye uğraşmalıyız. Bu nedenle ben bu çatı altında hizmet vermiş olan herkese de bir kez daha teşekkür ediyorum.  Elazığ’ın yatırımlar anlamında ve altyapı olarak müthiş bir potansiyeli ve büyük imkanları var. Asilhan başkan Oda seçimlerinin hemen ardından bizleri ziyaret ederek projeleri hakkında bilgiler vermiştir. Kendisi sanayi kültürünü benimsemiş çok değerli birikimleri olan bir kardeşimiz. TOBB çatısı altında Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyinde inşallah biz onun deneyimlerinden o da bizim deneyimlerimizden istifade ederek Elazığ’a ve ülkemize önemli hizmetleri birlikte yapacağız. Ayrıca , Mücahit Başkanın da burada  belediye başkanı olması sizler açısından büyük bir şans. Başkanımızla Ankara da beraber çalıştık. Şimdi sağ olsun Elazığ’a katkı sağlıyor. Bizler şehrin ekonomisinin gelişmesi için projelerimizi belediye, valilik, kalkınma ajanları ve bakanlıklarla yaparız. Talep makamı olarak bizler icranın başındakilerle her zaman yakın işbirliği ve diyalog halinde olmak durumundayız. Elazığ’da bunun sağlandığını görmekten çok büyük bir mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum” dedi.

 

Hisarcıklıoğlu TOBB Çıtasını Yükseltmiştir…

Başkan Hisarcıklığlu’nun bu ziyaretle kendilerini onurlandırdığını belirten Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan’da değerlendirmesinde, “Sayın Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu 2001 yılından beri bu camiayı ulusal ve uluslar arası camiada saygın bir kurum haline getirerek çıtasını yükseltmiş ve tüm camiayı gururlandırmıştır. Kendisiyle yakın bir geçmişte Bürüksel’de yapılan Avrupa Odalar Birliği toplantısına iştirak etmiş ve burada bizlere gösterilen yakın ilgiye bizzat şahit olmuş bir kişi olarak, Sayın Hisarcıklıoğlu’nun bu camiayı taşıdığı noktadan gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum. Sayın Başkanımız seçim sürecimizde bizlerin tüm projelerini yakından takip etmiş ve her türlü desteği vereceğini ifade ederek bizlere bir kez daha güç vermiştir. Ben bu nazik ziyareti ve güzel temennileri için kendisine teşekkür ediyor, camiamız adına en derin saygılarımı sunuyorum” ifadelerinde bulundu.

 

Mermer Çerçeveli Ayna Hediye Edildi…

Elazığ’ın en önemli mermer üreticilerinin başında gelen Alacakaya Mermer A.Ş. tarafından işlenen mermer çerçeveli ayna Başkan Hisarcıklıoğlu’na hediye edildi. Alacakaya Mermer A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Oğuzhan Arslan’ın da hazır olduğu hediye takdim töreninde TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu hediyeye büyük bir hayranlık duyduğunu belirterek, “Elazığ’ın bu çok önemli değerini TOBB çatısı altında en gözde noktada sergileyerek bu nadide eseri tanıtmaktan büyük bir mutluluk duyacağız. Alacakaya Mermeri kutluyorum böylesine güzel çalışmalara imza atan kurumların buralarda var olması bizleri gerçekten mutlu ediyor” dedi.

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan; TOBB Başkanı Hisarcıklığlu’nun Elazığ Ticaret Borsası ziyareti ve Malatya programına Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil ve Malatya TSO Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu ile birlikte eşlik etti.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 398 defa okundu.
Ekleme Tarihi :1.6.2018 11:53:23
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.