Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

ELAZIĞ’IN YATIRIM İKLİMİ DEĞİŞMİŞTİR

 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Başkan Asilhan Arslan ve Elazığ TSO Yönetimi ile bir araya gelen Ak Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar, Teşvik Yasası, Cazibe Merkezi Programı, OSB’ler ve sağlanan desteklerle Elazığ’da yatırım ikliminin değiştiğini önümüzdeki süreç içerisinde yerli ve yabancıların çok daha fazla ilgisini çekeceğini söyledi…

ARSLAN: Serdar İş Dünyasına ve Elazığ’a Önemli Hizmetler Vermiştir…

Ak Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar ve beraberindeki heyetle bir araya gelen Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan ziyarette yaptığı değerlendirmede Serdar’ın her zaman iş dünyasının yanında yer aldığını söyledi. Başkan Arslan konuşmasında, “Bugün çok değerli Milletvekilimiz, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Sayın Ömer Serdar’ı ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Sayın Serdar, görev yaptığı süre içerisinde TBMM’de Elazığ’ı en güzel şekilde temsil etmiştir. İş dünyasının her zaman yanında yer alan Sayın Serdar, ilimizin sorunlarının çözümü noktasında da önemli çalışmalar gerçekleştirmiştir. Başta ilimizin Teşvik Yasası kapsamında 4. Bölgede yer alması, Cazibe Merkezleri programı, OSB’ler, sulama projeleri, çevre yolları, şehir hastanesi gibi ilimizin bir çok önemli konusunun çözümünde çok değerli katkılarda bulunmuştur. 27. Dönem milletvekilliği listesinde olmayan Sayın Serdar, siyasetteki birikimi ve deneyimi ile inanıyoruz ki, ilimize, bölgemize ve ülkemize çok önemli hizmetler vermeye devam edecektir. Ben bu düşüncelerle her zaman yanımızda olan ve bundan sonraki süreç içerisinde de yine birlikte hareket etmeye devam edeceğimiz Sayın vekilimize başarılar diliyor, nazik ziyaretleri için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

SERDAR: Elazığ Yatırımlarda Önemli Bir Noktaya Gelecektir…

Başkan Arslan ve Elazığ TSO Yönetim Kurulu’na nazik kabulleri için teşekkür eden Ak Parti Elazığ Milletvekili Ömer Serdar’da yaptığı değerlendirmede Elazığ’ın yatırımlar anlamında çok daha stabil bir ortama kavuştuğunu söyledi. Serdar yaptığı değerlendirmede, “Öncelikle kısa bir süre önce Elazığ TSO başkanlığına seçilen Sayın Arslan ve tüm yönetim kurulunu tebrik ediyorum. Kendisini uzun yıllardan beri tanıdığım ve iş dünyasının içinden gelen biri olması hasebiyle Elazığ TSO başkanlığında da çok öneli hizmetler vereceğinden şüphem yoktur. Ben bu kurumun ilimizin kalkınma ve gelişmesinde çok önemli bir değer ifade ettiğini biliyorum. Milletvekilliği dönemimde Belediye, Elazığ TSO, Ticaret Borsası, sivil toplum kuruluşları ile hep birlikte bu şehrin beklentilerini karşılamaya gayret ettim. Bu vesile ile bu kurumlarda görev yapmış herkese teşekkür ediyorum. Sayın Başkanımızın ifade ettiği gibi ilimiz son dönemlerde çok önemli hizmetler almıştır. Gerek Teşvik Yasası, gerekse cazibe merkezleri programı ve diğer devlet destekleri ile Elazığ yatırımlar anlamında daha stabil olmuştur. İşte bu dönemde Asilhan Arslan gibi iş dünyasının kalbinden gelen bir kişinin burada başkanlık yapmasını önemsiyoruz. Sayın Arslan, yatırımcılara ilimizde yapılabilecek her yatırım konusu ile ilgili çok daha hazırlıklı olacak ve iş dünyanın önünü açacaktır. Ben bundan sonraki süreç içerisinde de yine kendileriyle birlikte hizmetlerimize devam edeceğiz. 24 Haziran seçimlerinde inşallah çok daha güçlü ve daha dinamik bir Türkiye’yi Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile sağlayacağız. Bugün bizim milletvekili listelerinde olup olmamız çok önemli değil, önemli olanın ilimiz ve ülkemizin kazanması olduğunu biliyoruz. Bu neden Sayın Cumhurbaşkanımıza sonuna kadar destek olmaya devam edeceğiz. Bu düşüncelerle nazik kabulünüz ve yakın ilginiz için teşekkür ediyor, bir kez daha başarılar temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 267 defa okundu.
Ekleme Tarihi :30.5.2018 17:08:32
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.