Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
K Belgeleri Duyuru
İhracat Verileri
Elazığ TSO Etkinlik Takvimi
e-bülten
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

1 Nisanda gerçekleşen Elazığ TSO organ seçimlerde Beyaz oy pusulası ile 11 meslek grubunu kazanan Asilhan Arslan teşekkür mesajı yayınladı. Arslan mesajında; “Tüm Oda üyelerine, seçimlerinin sükunetle gerçekleşmesinde emeği geçen başta Sayın Valimize, Sayın Emniyet Müdürümüze, Sayın İl Seçim Kurulu Başkanımıza, Emniyet teşkilatımızın çok değerli mensuplarına ve bu süreçte bizi yalnız bırakmayan tüm üyelerimize ve Elazığ halkına teşekkür ediyorum.”dedi.

 

“SEÇİMLERİMİZ SUKÜNETLE GERÇEKLEŞMİŞTİR…”

01 Nisan Pazar günü gerçekleştirilen seçimlerde en fazla grubu kazanan Asilhan Arslan, bir teşekkür mesajı yayımladı. Arslan mesajında, “1 Nisan 2018 tarihinde yapılan Elazığ TSO seçimlerinde hemşerilerimizin verdiği destekle  14 meslek grubunun 11'ini kazanmış bulunuyoruz. Odamız seçimlerinin sükunetle, samimiyetle, büyük coşkuyla ve üyelerimizin hür iradesi ve vicdanı ile oy kullanmalarının çok uygun olduğu bir ortamda  gerçekleşmesinde emeği geçen başta Sayın Valimize, Sayın Emniyet Müdürümüze, Sayın İl Seçim Kurulu Başkanımıza Emniyet teşkilatımızın çok değerli mensuplarına teşekkür eder en kalbi duygularla şükranlarımı sunarım. Ayrıca Elazığ TSO’ya sahip çıkan, sorumluluk ve vefa örneği göstererek oy kullanan Odamızın bütün üyelerine de teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

 

“HELALLİK İSTİYORUZ…”

Seçim süreci boyunca yapmış oldukları esnaf gezileri ile ilgili olarak da değerlendirmelerde bulunan Arslan, “Elazığ TSO seçim sürecinde yaklaşık 2 yıllık bir zamandan beri beraber yola çıktığımız ekip arkadaşlarımızla kar kış demeden,  yağmur çamur dinlemeden,  Elazığ’da ticari hizmet veren üreten her esnafımızın, tüccarımızın ve sanayicimizin kapısına gittik, çaylarını kahvelerini içip dualarını ve desteklerini talep ettik. Yaptığımız ziyaretler sırasında hemşerilerimizde  iyi niyeti ve geleceğe dönük ışığı gördük, bu ışık bize güç verdi, heyecanlandırdı ve geleceğe dönük ümidimizi arttırdı.  Seçim sürecinde istemeyerek de olsa üzdüğümüz hemşerilerimiz varsa haklarını helal etsinler,  şayet varsa bizim de hakkımız  helali hoş olsun” dedi.

 

“GÜN BİRLİK VE BERABERLİK GÜNÜDÜR…”

Birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan Arslan “Gün birlik ve beraberlik günüdür, büyük ve güçlü Elazığ için birleşme ve kaynaşma artık elzem olmuştur. Elazığ için beyaz bir sayfa açmanın vakti gelmiştir. Biz biriz, beraberiz. Büyük Elazığ için birlikte güçlüyüz.  İlimizin her anlamda kalkınması, ilk önce bölgemizdeki hızla gelişen iller ile rekabet edebilecek hızı yakalaması, daha sonra ise Türkiye'nin yatırım yapılabilir cazibe merkezlerinden birisi olması hak ettiği yere gelmesi adına  yarından itibaren kolları sıvayacağız.  . Sizlerin desteği ve duası olmadan bu işlerin başarılmasının güç olduğunun bilincindeyiz. Destek ve dua sizden hizmet etmek, Elazığ'ı layık olduğu yere taşımak ve başarmak bizden.Ben ve ekip arkadaşlarım samimiyetle verdiğiniz desteğinize layık olmaya çalışacağız. Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşehrilerimize vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 1752 defa okundu.
Ekleme Tarihi :3.4.2018 13:14:50
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.