Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 

BAŞKAN ALAN’DAN GÜRGÖZE’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze’yi ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Alan ve Gürgöze ilin sorunlarının çözümü noktasında müşterek çalışmaya devam edeceklerini ifade ettiler…

 

ELAZIĞ İÇİN MÜCADELEMİZE KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ…

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Üyesi F.Ahmet Yılmaz ile birlikte Ak Parti İl Bakanı Ramazan Gürgöze’yi ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunan Başkan Alan burada yaptığı değerlendirmede, “Sayın Ramazan Gürgöze 2015 yılı Aralık ayından beri Elazığ’da Ak Parti İl Başkanı olarak görev yapmaktadır. 2017 yılı Aralık ayında yapılan kongre ile güven tazeleyerek görevine devam etmiştir. Biz Sayın Gürgöze ile bu süre içerisinde ilimizin çeşitli sorun ve beklentilerinin ilgili makamlara taşınması ve çözülmesi noktasında müşterek hareket ederek hizmet vermeye gayret gösterdik. İlimizin önemli bir sorunu olan Teşvik Yasası ile ilgili mücadelemizde de Elif gibi dik bir duruş göstermiş ve yanımızda yer almıştır. Ben bu vesile ile hem teşekkür ediyor, hem de yeni dönemde kendisine başarılar diliyorum. Sayın Gürgöze ile birlikte ilimize hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu. 

 

ELAZIĞ TSO BİZE GÜÇ VERMEKTEDİR …

Ak Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze de yaptığı değerlendirmede Elazığ TSO’nun her zaman destek ve lokomotif gücünü gördüğünü belirterek, “Sayın Başkanım öncelikle bu nazik ziyaretiniz ve temennileriniz için size ve şahsınızda tüm yönetim kuruluna ve üyelerinize teşekkür ediyorum. Elazığ TSO camiasında yer alan bir kardeşiniz ve aynı zamanda geçmiş dönemde yine bu camia içerisinde iş dünyasına hizmet etmiş bir kişi olarak ilimiz iş dünyasının çatı örgütü olan Elazığ TSO’nun çalışma ve girişimlerini yakından takip ediyoruz. Özellikle Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın ilimizi ziyareti ve kongremize teşriflerinde vermiş olduğunuz güzel destek için ben bir kez daha teşekkür ediyorum. Elbette biz başta Elazığ TSO olmak üzere ilimizdeki tüm STK’larla yakın işbirliği ve diyalog içerisinde olarak ilimizin sorun ve beklentileri ile halkımızın taleplerinin karşılanmasına gayret gösteriyoruz. Kongremizde teşkilatlarımızın teveccühü ve Sayın Genel Başkanımız ile Başbakanımızın güveni ile bir dönem daha bu hizmeti sizlerin de destekleriyle yapmaya gayret göstereceğiz. Ben bu düşüncelerle Sayın Başkanımıza teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 534 defa okundu.
Ekleme Tarihi :1.2.2018 16:50:59
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.