Açılış Sayfam Yap   |   Sık kullanılanlara ekle  |  
Online Hizmetler
Kobi Bilgi Sistemi
Elazığ TSO TV
 ELAZIĞ İLE VAN TSO İŞBİRLİĞİ İÇİN İLK ADIM ATILDI

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Van Ticaret ve Sanayi Odası’nda Başkan Necdet Takva ile bir araya geldi. Görüşmede bölgenin iki güçlü Odasının işbirliği ele alındı…

KARDEŞ ODA GİRİŞİMLERİMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ…

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ TSO’nun kardeş Oda projesi kapsamında girişimlerini devam ettirdiğini ve bu kapsamında bölgenin en güçlü Odalarının başında gelen Van TSO ile bu konuyu değerlendirdiklerini ifade etti. Başkan Alan açıklamasında, “Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Necdet Takva ile TOBB çatısı altında ve Bölge istişare toplantılarında her zaman bir araya gelerek bölgemizin müşterek sorunlarının çözümün noktasında ortak akılda buluşuyoruz. Bölgemizin sosyal ve ekonomik sorunlarının çözümü ile birlikte üyelerimizin de ticaretlerini geliştirme ve işbirliklerini artırma noktasında Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası olarak bir takım programlar ve ziyaretler yaparak Kardeş Oda Protokollerini artırmak istiyoruz. Bu noktada Van Ticaret ve Sanayi Odamız bölgemizdeki en güçlü Odalardan biridir. Her iki Odada TOBB akreditasyon sisteminde yer almakta ve bu sistemin öngördüğü şekilde Odalarla işbirliklerinin artırılmasını arzu etmektedir. Sayın Başkanımızla bu konuları ve genel anlamda Ülkemizin ve bölgemizin içinde bulunduğu gündemle ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Son derece yararlı bir ziyaret oldu. Sayın Başkanımıza gösterdikleri ilgi nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

 

İŞBİRLİĞİNİN ARTIRILMASINI ÖNEMSİYORUZ…

Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva’da Başkan Alan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın İdris Alan’ı bugün Odamızda ağırlamaktan çok büyük bir mutluluk duyduk. Bu tür ziyaretlere ve işbirliklerine bölge olarak çok ihtiyacımız var. Elazığ ve Van iş dünyası arasında müşterek projeler ve işbirliği her iki ilin ticari ve ekonomisini olumlu yönde etkileyecektir. Bu hususta Kardeş Oda statüsünde her türlü işbirliğine hazırız. Zaten Sayın Başkanımızın da ifade ettiği gibi TOBB öncülüğünde özellikle bölge sorunlarının tespiti noktasında sürekli işbirliği içindeyiz. Bu anlamda Kardeş Oda protokolü kapsamında çok daha etkili faaliyetler ve projeler yürütebileceğimize inanıyorum. Bu konuda teknik olarak ne yapılabilir hususunda ilgili birimlerimiz gerekli çalışmaları yapacaklardır. Ben bu önemli adımı atan Sayın Alan’a teşekkür ediyor, kendisini bugün Odamızda ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu.  

ELAZIĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI

Bu haber 392 defa okundu.
Ekleme Tarihi :29.1.2018 14:08:19
Akredite Oda ve ElazigTSO LogosuTOBBİŞKURElazığ Ticaret BorsasıFKAKOSGEBTSEFırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesi


Adres: Cumhuriyet Mah. Korg.Hulusi Sayın Cad. No:117 /Elazığ
Telefon: 444 3594 - 0(424)218 3500   Faks:0(424)218 9690
URL: www.elazigtso.org.tr    e-posta:elazigtso@elazigtso.org.tr

ElazığTSO Bilgi İşlem 2013©Odamız Sosyal Medya Hesapları
facebook
twitter instagram best counterMustafa ULAŞ tarafından geliştirilmiştir.